Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

Święty Jan Paweł II powiedział, że „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Przywołujemy te słowa, ponieważ są pięknym rozwinięciem prostego, lecz szczerego „dziękuję”.

Działalność Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, którą pokrótce opisaliśmy na poprzednich stronach, nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie naszych Przyjaciół i Darczyńców. Dziękujemy za każdą modlitwę w intencji powodzenia naszej misji, jaką jest edukacja w zakresie postaw pro-life i pomoc rodzinom niepełnosprawnych dzieci. Dziękujemy za uczestnictwo w naszych konferencjach i sympozjach, za dystrybucję materiałów w Państwa środowiskach i za bycie głosem dzieci nienarodzonych tam, gdzie być może trudno go usłyszeć. Wreszcie dziękujemy za wszelkie wsparcie finansowe, które odbieramy jako wyraz życzliwości i wielkiego zaufania.

Nasze Stowarzyszenie ma już 20 lat. To dobra okazja, aby spojrzeć w przeszłość, ale też bagaż wiedzy i doświadczeń, z którymi wkraczamy w kolejne 20-lecie, aby jeszcze lepiej troszczyć się o najmniejszych i najbardziej bezbronnych.

Bądźcie z nami!

Wojciech Zięba, prezes zarządu
Magdalena Guziak-Nowak, dyrektor projektów edukacyjnych

Wpłat na działalność statutową Stowarzyszenia można dokonywać na rachunek bankowy:
Bank Pekao SA Oddział w Krakowie 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Przelewy z zagranicy:
Bank Name: Bank Pekao SA Oddzial w Krakowie
Account Name: Polskie Stowarzyszenie Obroncow Zycia Czlowieka
Sort Code: 1240 4650
IBAN: PL 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401
SWIFT Number: PKOPPLPW