Szanowni Państwo!

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka w ramach działalności statutowej prowadzi Fundusz Dziecka Chorego, z którego wypłacane są zapomogi dla rodzin wychowujących dzieci dotknięte niepełnosprawnością. Aby promować informacje o Funduszu Dziecka Chorego i jego podopiecznych rozprowadzamy bezpłatne kartki świąteczne.

Spraw przyjemność swoim znajomym i wyślij do nich piękną, tradycyjną kartkę z życzeniami. Na odwrocie każdej kartki znajduje się krótka informacja o działalności Fundusz Dziecka Chorego, którego istnienie jest niezwykle ważne dla naszych podopiecznych, zwłaszcza w tak trudnym okresie, jak obecnie. Ufamy, że nasze kartki trafią wraz z Państwa życzeniami do wielu osób życzliwych idei ochrony życia, które w ten sposób dowiedzą się o naszej działalności i może też zechcą ją wesprzeć.

Dzięki Tobie, w miły sposób, więcej ludzi dowie się jak można pomóc. Pomóż nam dotrzeć z informacją o naszej działalności pomocowej do swojej rodziny i znajomych.

Kartki można też zamawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 pod numerem telefonu 12 311 02 61, mailowo (kartki@pro-life.pl) lub za pomocą  formularza internetowego zamieszczonego poniżej. Kartki rozprowadzamy do wyczerpania nakładu. Jedna osoba może zamówić maksymalnie pięć kompletów (25 kartek). Osoby zamawiające kartki nie są zobowiązane do jakiejkolwiek wpłaty.

Jeżeli chciałbyś wspomóc naszą działalność, a nie chcesz za mawiać kartek, możesz przekazać dar serca na pomoc chorym dzieciom i obronę życia! Twoja darowizna w wysokości 20, 30, 50 lub 100 zł będzie ogromną pomocą dla potrzebujących rodzin i naszej misji pro-life.

Wojciech Zięba
prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

Wzory kartek:

Zamówienie zestawu kartek można złożyć:

  • wypełniając formularz zamieszczony poniżej
  • telefonicznie w godzinach 8.00 - 16.00 pod numerem 12 311 02 61
  • pisząc na adres:

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka
ul. Krowoderska 24/6
31-142 Kraków

Zamówienia realizujemy w ciągu dwóch dni roboczych. Kartki rozprowadzamy do wyczerpania nakładu. Jedna osoba może zamówić maksymalnie pięć kompletów (25 kartek).

Formularz zamówienia kartek:

Formularz do wpłaty daru serca on-line: